2.10.2020 - 22:45

Полтавська обласна комісія з ТЕБ та НС – про нове карантинне зонування

У Полтавській облдержадміністрації в режимі відеоселектору відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На розгляд винесли одне питання – про епідемічну ситуацію в області та встановлення рівнів епідемічної небезпеки на території окремих адміністративно-територіальних одиниць в умовах поширення респіраторної хвороби COVID-19.

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов повідомив про нове зонування Полтавщини, яке ухвалила Державна комісія з питань ТЕБ та НС минулого тижня.

Із 5 жовтня місто Полтава віднесено до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, тому в обласному центрі будуть діяти нові обмеження і щодо планової госпіталізації в лікарнях, і щодо транспорту, і роботи закладів, – сказав Олег Синєгубов. – Тому треба чітко дотримуватися усіх вимог, щоб призупинити розповсюдження хвороби.

Директор Полтавського обласного лабораторного центру Андрій Хайлов розповів про загальну кількість хворих на COVID-19 та показники, за якими на території міст Миргород та Лубни, Диканського, Лохвицького, Миргородського, Новосанжарського, Полтавського та Шишацького районів буде діяти «жовтий» рівень епідемічної небезпеки.

– За період карантину від коронавірусу в регіоні померло 44 особи, 1396 продовжує хворіти. Заповнюваність ліжок протягом тижня становила від 32 до 36%, – повідомив Андрій Хайлов. – За добу в області проводиться до 600 тестів ПЛР та 1200 ІФА.

Також було вирішено передати з Полтави обладнання в лабораторію Кременчука, щоб збільшити кількість тестувань. Крім того, на комісії обговорили методи, які дозволять розвантажити громадський транспорт обласного центру, щоб перевозити пасажирів на 50% посадкових місць.

За матеріалами Полтавської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *