29.05.2020 - 14:02

До кінця тижня в Полтаві відкриють усі дитсадки

До кінця поточного тижня в обласному центрі планують відновити роботу всіх 52 дошкільних навчальних закладів, які перебували на карантині. Відкривати їх почали з понеділка. Станом на ранок сьогодні в місті працює вже 41 дитячий садочок.

– Нами були проведені всі необхідні заходи, щоб підготувати ці заклади відповідно до вимог Міністерства охорони здоров’я. Додатково було зроблено обстеження, проведені аналізи води в кранах дитсадків. По деяких ми мали складнощі, але наразі все вирішено. 100% цих навчальних закладів мають можливість відкритися. Ми просто інколи фізично комісією не встигаємо проїхати всі. Та до кінця тижня відкриємо абсолютно всі, – пообіцяв на журналістам на брифінгу в обласній державній адміністрації секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

Щоб діти мали можливість відвідувати дошкільні заклади освіти, батькам необхідно отримати довідку від сімейного лікаря про стан здоров’я малечі.

– Для цього слід звернутися до амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Під це ми спеціально виділили три окремих дні, під час яких дитячі лікарі, сімейні лікаря займатимуться видачею таких довідок, обстеженням дітей, аби батьки могли оперативно одержати документи й направити дитину до садочку. Ці дні – понеділок, середа, п’ятниця, – сказав посадовець.

Водночас у тих дошкільних закладах, які вже відновили свою роботу, наплив дітей, за його словами, не такий уже й великий. Наприклад, два дні тому, коли відкрили 11 дитсадків, їх почало відвідувати 162 дитини, тоді як у кожному зазвичай нараховується 250-300 вихованців.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *