22.05.2020 - 19:27

Чи почнуть продавати учасникам і ветеранам АТО/ООС на Полтавщині «нульові» квитки

В обласній державній адміністрації відбулася нарада з питань пільгових перевезень. Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін та заступники Катерина Рижеченко і Євген Греков разом із найбільшими перевізниками області обговорили можливість запровадження в регіоні так званого «нульового квитка».

– Програма з питань компенсації проїзду, яка є в області, дієва. Але дуже часто учасники та ветерани АТО/ООС скаржаться на те, що не можуть скористатися правом безплатного проїзду, коли не мають грошей. Мовляв, їхні побратими купують «нульовий» квиток на всіх вокзалах країни, і лише в Полтаві треба платити за міжобласний проїзд і чекати компенсації, – пояснив суть проблеми Дмитро Лунін.

Т.в.о. начальника управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації Сергій Марчишинець розповів, що наша область закладає гроші на компенсацію квитка на проїзд 10 пільговим категоріям. Нинішнього року на це в бюджеті регіону передбачено 3,3 млн грн, повідомила директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Людмила Корнієнко.

– У 2021 році буде розроблена загальнонаціональна програма компенсації виплат для всіх категорій пільговиків, тому у 2020-му продовжуємо користуватися обласною програмою. Тим більше, що гроші для цього є, із трьох мільйонів використано лише 960 тис. грн, – сказала посадовиця.

Найбільші перевізники Полтавщини, представники профільної асоціації, працівники вокзалів розповіли про труднощі, які виникають із перевезеннями пільгових категорій на всіх видах маршрутів. Деякі згодні надавати учасникам АТО «нульові» квитки, деякі й так виділяють на них по два місця на рейс, деякі вважають, що це призведе до збитків. Тому наступну нараду вирішили провести за участі бійців, щоб разом розробити механізм здійснення пільгових перевезень.

За матеріалами Полтавської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *