3.07.2020 - 19:01

Будівництво нового корпусу полтавського кардіоцентру завершать у серпні

На сьогодні новий корпус Полтавського обласного клінічного медичного кардіоваскулярного центру готовий на 90%. Про це журналістам повідомив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов. Завершити будівництво планують у серпні. Нині роботи ведуться на п’ятому-шостому поверхах будівлі. Об’єкт уже підключений до центрального електропостачання.

– Це дозволяє нам розпочати фінальні роботи з налаштування високоякісного медичного обладнання. Виконуватимуть їх іноземні партнери, – сказав посадовець.

У новому корпусі – шість поверхів. На першому розташовуватимуться поліклініка, приймальне відділення, кабінети профільних лікарів і комп’ютерної томографії, на другому – у діагностичному відділенні – кабінети ультразвукової діагностики, електрокардіографії, велоергометрії, стрес-ехокардії та ін. На третьому, четвертому та шостому буде по 20 палат на двох пацієнтів, із санвузлами в кожній (загалом заклад розрахований на 136 ліжок). Також на шостому розмістять операційні, лабораторію, блок реанімації й інтенсивної терапії. У корпусі працюватимуть по два пасажирських і лікарняних ліфти та один технічний. Оснащений кардіоцентр, за словами голови ОДА, буде за останнім словом техніки.

На сьогодні загальна кошторисна вартість об’єкта – 408,423 млн грн. Фінансування здійснюється з Державного фонду регіонального розвитку (понад 208 млн) й обласного бюджету (200 млн), повідомила заступник директора Департаменту будівництва, містобудування та архітектури й житлово-комунального господарства облдержадміністрації Ірина Особік. Наразі з цих коштів освоєно понад 375 млн грн.

– Загальна кошторисна вартість будівельно-монтажних робіт – 208 млн грн. На понад 121 млн грн закуплене обладнання, – сказала посадовиця.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *