20.07.2020 - 07:36

Студент полтавської «аграрки» представлятиме Україну в ООН

Фонд родини Богдана Гаврилишина спільно з Міністерством закордонних справ та Міністерством молоді та спорту обрали молодіжних делегатів України до Організації Об’єднаних Націй на 2020-2021 роки. Про це повідомили на сайті ФРБГ. Уже восени двоє молодих людей представлятимуть українську молодь на ювілейному, 75-му, засіданні Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку.

Один із цих хлопців – 21-річний студент Полтавської державної аграрної академії (факультет економіки та менеджменту, спеціальність «Економіка») Дмитро Томенко. Молодий чоловік бере активну участь у громадському житті навчального закладу, є учасником художньої самодіяльності, старостою групи, очолює студентську раду вишу. Пройшов навчання в Школі місцевого розвитку «Молодь змінить Україну» Фонду родини Богдана Гаврилишина для державних службовців, представників місцевого самоврядування, громадських активістів і соціальних підприємців. Другим представником став Артур Агеєв.

Щоб здобути перемогу, хлопцям довелося витримати неабияку конкуренцію, адже цього року конкурс серед охочих представляти Україну на міжнародній арені був рекордним за кількістю заявок – 226. У півфінал увійшли 12 кандидатів, які добре володіють англійською мовою, показали гарні презентаційні навички, логічність викладення думок та зрілість суджень, лідерські та організаційні навички, були активними в громадському житті та найкраще написали три есе. Остаточний відбір серед них проводили у зв’язку з карантином онлайн.

Для довідки. Молодіжний делегат до ООН – це проект, спрямований на активізацію талановитої молоді в усьому світі шляхом участі молодіжних делегатів у розробці реальних документів та ухваленні рішень у системі Організації Об’єднаних Націй. Ініціаторки проекту в Україні – учасниці програми «Молодь змінить Україну» Вікторія Лучка та Вікторія Швидченко. Вони стали першими молодіжними делегатами від нашої держави у 2014 році. За сім років існування програма дала можливість пройти цим шляхом 16 дівчатам і хлопцям.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *