9.04.2020 - 14:43

Держава оплатить проживання та обслуговування на обсервації, харчування – за свій кошт

Сьогодні під час брифінгу для представників засобів масової інформації Полтавської області перший заступник голови ОДА, керівник робіт із ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, Дмитро Лунін повідомив, що найближчим часом Кабінет міністрів України ухвалить постанову щодо місць обсервації. Вони призначені переважно для перебування осіб, які повертаються з-за кордону. Також тут планується розміщувати громадян, які повинні перебувати в самоізоляції, але через різні обставини не можуть дотриматися її вимог у домашніх умовах. Проживання людей в обсервації, як і їх обслуговування, держава збирається фінансувати з бюджету. А от харчування оплачуватимуть самі ізольовані. Чи вистачить їм на це грошей? Посадовець запевнив, що «сума точно не буде перевищувати задані ліміти». Які, про це в облдержадміністрації пообіцяли розповісти пізніше.

Нагадаємо, в середині березня голова ОДА Олег Синєгубов повідомив, що в регіоні визначено 13 місць для обсервації громадян. Вони розраховані на одночасне перебування 817 осіб.

– Ми відвідали вчора два таких пункти. Це дитячі табори «Супутник» та «Ерудит». Якщо другий повністю відповідає вимогам щодо місця обсервації, то в першому треба ще доробити опалення, і він теж зможе приймати громадян, – зазначив Дмитро Лунін.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *