12.10.2020 - 00:33

У США звинуватили полтавця в нелегальному вивезенні зброї

Жителям Полтави та Чикаго висунули звинувачення в нелегальному експорті зброї з США до України. Про це повідомив «Голос Америки». Так, в обвинувальному акті в Окружному суді Чикаго сказано, що у 2014-2016 роках 33-річний Ґлен Степул – власник фірми, що продає устаткування для горизонтального буріння, змовився з 38-річним полтавцем Андрієм Якіним у тому, щоб вивезти або спробувати вивезти зі Штатів до України затвори та стволи пістолета з нержавіючої сталі без дозволу Державного департаменту США, приціли для гвинтівок та камери нічного бачення без дозволу Міністерства торгівлі, що є порушенням американських законів.

За версією обвинувачення, Степул ховав частину заборонених для експорту товарів у коробках із-під бурового обладнання, що надсилалось до України, а в митній декларації писав про «товари для дому», «косметику», «іграшки» тощо. Вантаж перехопили на львівській митниці 2014 року.

Під час слухання в Окружному суді Чикаго, де оголосили обвинувачення, Степул не визнав себе винним. Щодо полтавця в США видали ордер на арешт.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *