4.06.2020 - 19:41

У Полтаві офіційно стартував пляжний сезон

Починаючи від суботи, 6 червня, в обласному центрі припиняються дощі й установлюється суха та тепла погода – удень від +26°С і вище. Про це повідомили в Українському гідрометеорологічному центрі. Відтак старт пляжного сезону, про який сьогодні оголосили в Полтавській міській раді, якраз на часі.

Для масового відпочинку городян та гостей населеного пункту біля водойм підготовлені шість зон із 11-ти. Решта підприємців ще не визначилася, чи продовжуватиме свою діяльність.

Як розповів начальник комунального підприємства «Полтавська міська рятувально-водолазна служба» Євгеній Савчук, через спалах коронавірусу цього року процес підготовки пляжів тривав довше, ніж зазвичай (торік, наприклад, завершився до 1 травня). Та наразі всі роботи вже провели – прибрали сміття, розчистили дно Ворскли та зони відпочинку від скла, пластику, коряг. У річці виставили буї, за які не можна запливати.

Упродовж купального сезону фахівці підприємства працюватимуть у посиленому режимі. Чергуватимуть щодня уп’ятьох. Цього року до обов’язків рятувальників додалося слідкування за дотриманням відпочивальниками рекомендованої Міністерством охорони здоров’я соціальної дистанції у два метри та перебування групами не більше трьох осіб.

Працюватимуть на пляжах і медики. Усі вони пройшли відповідні інструктажі та чергуватимуть із дев’ятої години ранку до дев’ятої вечора.

Нині купатися полтавці ще не ризикують – температура води нижча за комфортну (+16°С).

Триватиме цього року пляжний сезон до 15 вересня.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *