14.07.2020 - 21:23

Сорочинського ярмарку цього року не буде, щоб не було других «Нових Санжар»

«Національний Сорочинський ярмарок у 2020 році в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області проходити не буде». Про це повідомили його організатори – ТОВ «Сорочинський ярмарок» – на своєму сайті. Дійство скасували вперше за 20 років.

– Незважаючи на те, що епідемічна ситуація в Україні з захворюваністю на COVID-19 стабілізована, карантинні обмеження знімаються, працюють найбільші оптові ринки, а на серпень дозволено проведення масштабних виставок в Україні та заходів на Полтавщині, політика подвійних стандартів щодо Національного Сорочинського ярмарку продовжується, і тому ми не можемо піддавати можливій небезпеці тих, хто любить ярмарок і приїздить на нього, людей, яких ми також любимо та поважаємо.

До того ж ми не дозволимо окремим деструктивним силам, що розпочали збір підписів проти проведення ярмарку та планують повторення подій «новосанжарського синдрому» в селі Великі Сорочинці, зашкодити іміджу заходу, який має багатовікову історію і який наше товариство готує й проводить із 1999 року. Ми не можемо допустити будь-яких проявів зневаги до наших учасників і гостей, які два десятки років підтримували нас, відвідували ярмарок, брали у ньому участь – тим самим згуртовували Україну навколо її історії, культури й традицій, а багатьом із них саме ярмарок давав можливість годувати свої родини, – пояснила скасування національного торжища пресслужба ТОВ «Сорочинський ярмарок».

Тим, хто вже зареєструвався для участі, почали повертати сплачені кошти.

Нагадаємо, минулого тижня організатори повідомили про початок підготовки Сорочинського ярмарку – 2020. Він мав проходити з 18 по 23 серпня.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *