30.04.2020 - 20:05

Померла солістка відомого полтавського гурту «Фрістайл» Ніна Кірсо

«Годину тому не стало моєї улюбленої сестрички… Прошу молитов про новопреставлену Р.Б. Ніну». Так повідомила о 18.28 про смерть співачки, співпродюсерки славного не тільки в Україні, а й за її межами гурту «Фрістайл» Ніни Кірсо її сестра Алла на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук». Знаменита виконавиця пішла у засвіти надвечір 30 квітня, на 56-му році життя.

1 червня 2018 року Ніна Кірсо перенесла інсульт, наступного дня лікарі зробили їй операцію, але жінка впала в кому. У лікарню вона потрапила без свідомості – коли їй стало зле, удома нікого не було, співачка тривалий час залишалася без медичної допомоги, а при інсульті важлива кожна хвилина. Лікарі Полтави й Києва виявилися безсилими врятувати артистку.

Наразі на сторінці Ніни Кірсо шанувальники її таланту, друзі висловлюють слова співчуття рідним, діляться спогадами про співачку.

Народилася майбутня солістка «Фрістайлу» 4 серпня 1963 року в Полтаві. Закінчила середню школу №25, а також музичну школу, до якої ходила з восьми років. Навчалася грі на фортепіано, співала в хорі. Та попри любов до музики, що перейняла в батьків, обрала зовсім не мистецьку професію. Вищу освіту Ніна Кірсо здобула в Полтавському інженерно-будівельному інституті (нині Національному університеті «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка»). Як і середню та музичну школи, закінчила його з відзнакою.

Під час навчання майбутня зірка часто брала участь у концертах. Із 1983 року співала в самодіяльному жіночому вокально-інструментальному ансамблі «Олімпія» на полтавському заводі «Знамено». Його керівником був продюсер і композитор Анатолій Розанов. Разом із ним Ніна Кірсо прийшла у «Фрістайл», у якому майже 30 років залишалася єдиною солісткою.

Пік популярності гурту припав на буремні 1990-ті. Але й надалі серця меломанів не залишалися байдужими до творчості полтавців. А вона була багатою на пісні. Якось на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» артистка відзначила дві, напевно, найбільш важливі для себе події – 7 листопада 1988 року (початок роботи у групі) та 27 серпня 1998-го (народження сина). Та насправді кожна пісня в її виконанні була подією: «Целуй меня горячей», «Фонари», «Кораблик любви», «С днем рождения, мама» та ін.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Віолета Скрипнікова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *