12.06.2020 - 19:07

Полтаві допоможуть звільнити місто від домашнього насильства

Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні оголосило результати відбору міст-партнерів для участі в програмі «Міста, вільні від домашнього насильства» на 2020-2021 роки. Полтава – одна з десяти переможців. Крім того, до цієї кагорти ввійшов іще один населений пункт нашої області – Кременчук. Про це стало відомо зі сторінки фонду в соціальній мережі «Фейсбук».

Загалом у відборі взяли участь 32 міста. Конкурс поводили у 12 регіонах, які охоплює географія програми. Окрім вищеназваних, перемогу в ньому здобули такі населені пункти: Вінниця, Дніпро, Костянтинівка, Краматорськ, Львів, Мелітополь, Покровськ і Сєвєродонецьк.

У рамках програми «Міста, вільні від домашнього насильства» найближчі два роки UNFPA допомагатиме городянам розбудовувати локальну систему запобігання та протидії домашньому насильству й насильству за ознакою статі. Фонд планує сприяти у створенні та забезпеченні сталого функціонування спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб; підготовці фахівців, до компетенції яких належать питання запобігання й протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі тощо.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *