17.02.2020 - 10:52

На Семенівщині незаконно вирубували дерева в лісосмузі

Незаконний промисел в одній із лісосмуг Семенівського району викрили працівники сектору реагування патрульної поліції. Про це повідомили на сайті Головного управління Національної поліції в Полтавській області. Підозрюють у неправомірних діях двох чоловіків, 28 та 34 років. Вони пиляли дерева без відповідного дозволу. На місці порубки стояв автомобіль із причепом. Також поліцейськими були виявлені бензопила й колоди ясеня.

Наразі суму збитків, завданих природним ресурсам, установлюють. За фактом незаконної порубки лісу розпочали досудове розслідування.

Відповідно до статті 246 Кримінального кодексу України, «незаконна порубка дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяла істотну шкоду, а також вчинення таких дій у заповідниках або на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або в інших особливо охоронюваних лісах карається штрафом від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на сьогодні це 5100-8500 грн – прим. автора) або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк. Та сама дія, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, карається обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *