Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

У Полтаві розповідатимуть, що без "ВКонтакте" життя можливе


У вівторок, стало відомо, що президент України Петро Порошенко указом 133/2017 увів в дію рішення РНБО, згідно з яким відбудеться блокування популярних серед молоді популярних соціальних мереж та пошукових систем. Серед них -"Одноклассники", "ВКонтакте", "Яндекс", "Mail.ru".

 

На сьогоднішній день деякі провайдери вже заблокували доступ користувачів до власних сторінок у соцмережах. Тим часом, думки полтавців розділились - більшість з опитаних не підтримують нововведення. Проте є й такі, які вже давно відмовились від даних ресурсів і ними не користуються.

У Полтаві найближчого вівторка, 23 травня, молодь збиратиме однодумців на тренінг, щоб поділитися секретами і дати зрозуміти, що без "ВКонтакте" життя можливе. 

 

"Після блокування російських соціальних медіа життя тільки починається. Facebook відкриває для користувачів набагато більше можливостей. Звідки така впевненість? Ми більше, ніж 3 роки працюємо у цій соціальній мережі: зробили Полтавська обласна державна адміністрація наймедійнішою в Україні, адмініструємо сторінки більше, ніж 10 політиків та чиновників, реалізовуємо 5 комерційних проектів різної складності. І всі наші клієнти задоволені результатом.

На тренінгу ви дізнаєтесь:

- Основні механіки роботи Facebook та секрети особистого просування (спікер — Денис Старостін);
- Як розробити ефективну SMM-стратегію (спікер — Роман Повзик);
- Чому політикам та бізнесу вигідно працювати у Facebook (спікер —Георгий Еремин).

Ми знаємо як працювати у Facebook і готові ділитися знаннями. Ціна за тренінг символічна — вартість пляшки гарного пива. Обирайте, що для вас важливіше: темний Leffe, чи нові можливості.

Чекаємо на вас 23.05 у 19:00 у Grass Coworking (ТЦ «Олімп», вул. Чорновола, 12)". - йдеться у повідомленні в соцмережі

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}