Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

У Полтаві вперше лунатиме вулична музика


19

Цієї суботи, 20 травня, у Полтаві організують кілька локацій, де збиратимуться музичні гурти, які даруватимуть містянам власні композиції. Локацій розгорнуть просто неба.

 

У Полтаві виступи до Дня Вуличної Музики триватимуть на чотирьох тематичних локаціях. У Петровському парку облаштована акустична сцена, там також відбудеться виступ полтавських брейк-дансерів, сцена "Простору" поруч з Полтавським музичним училищем відведена під виступи молодих рок-команд, головним майданчиком Дня вуличної музики в Полтаві обрали площу навколо Білої Альтанки. Крім того, в Сонячному парку проведуть Школу РОКзіРОК, де кожен охочий зможе пограти та музичних інструментах та відчути себе рок-зіркою.

Свою творчість на Дні Вуличної Музики в Полтаві представлять музиканти з Черкас, Полтави та Полтавської області (Карлівка, Глобине, Чутове).

 

Локація БІЛА АЛЬТАНКА. Початок виступів: 12:00

На площі перед Білою Альтанкою глядачі побачать такі гурти: Магнітне поле (Чутове), "NeFM" (NeForMat) (Карлівка), Like Me Now, Band`A, king's kids, The Cats. Завершиться фестивальний день виступом гурту "Онейроїд" з 20:30 до 22.00 год.

 

Локація ТВІЙ ПРОСТІР. Початок виступів: 13:30.

На цій локації виступатимуть гурти Doublesided, АндрJazz, KEDS, LIAREZ (Глобине), Сонце в кишені (Черкаси), UA (Universal Acoustics), КТУЛХУ, Allight.

 

Локація ПЕТРОВСЬКИЙ ПАРК (акустична сцена). Початок виступів: 12:00

12:00 виступи молодих музикантів 
12:45 виступ Брейк-данс школа БРО
після 14:15 виступи молодих музикантів.

 

Локація Школа РОКзіРОК у СОНЯЧНОМУ ПАРКУ
з 12:00 до 17:00 у кожного бажаючого буде можливість сфотографуватись та спробувати зіграти на різних інструментах, поспілкуватись з викладачами школи, послухати учнів школи. Також відбудеться розіграш 8-ми занять для всіх бажаючих та багато цікавих призів. О 17:00 почнеться jam session для музикантів, які готові імпровізувати з іншими, повідомляють організатори.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}