Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавців запрошують безкоштовно протестуватись на ВІЛ


19

Цієї неділі, 21 травня, відзначається Всесвітній день пам'яті людей, померлих від СНІДу. У Полтаві влаштовують акцію, де кожен бажаючий зможе пройти тестування, до того ж анонімно, й проконсультуватись з лікарями.

 

Про це повідомляє організація "Світло надії" на своїй сторінці у Фейсбук.

 

"А ти знаєш свій #ВІЛ-статус? Якщо ні -ми допоможемо! Цієї неділі (21 травня) чекаємо тебе в Копусному парку з 15.00 до 19.00. Тут можна безкоштовно та анонімно протестуватися на ВІЛ, проконсультуватися із медиками та отримати довідкову літературу.
Крім того, до Дня пам’яті людей, які померли від СНІДу, відбудеться акція #Незабуті. Україна нарешті дуже близько до мети зупинити епідемію ВІЛ/СНІДу. Ми віримо, що це станеться у найближчі роки. Але нажаль, та ситуація, яка є зараз, не завжди була такою. Ми всі знаємо, що наш шлях – це постійна боротьба. Боротьба за життя. Аби дожити сьогодні до моменту коли ВІЛ - більше не вирок, Україна втратила більше 40 тис людей", - йдеться у повідомленні.

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}