Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

У Кременчуці стартує проект, за яким молодят одружуватимуть "за добу"


19

Сьогодні у Кременчуці стартує проект "Шлюб за добу" -можливість, коли одружують за швидшою процедурою, ніж зазвичай, і не потрібно чекати місяць після подачі заяви. 

 

Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міської ради.

 

"У Кременчуці послуга «Шлюб за добу»  відділом реєстрації актів цивільного стану поки що надаватиметься в Центрі культури та дозвілля «Нафтохімік». Наразі опрацьовується варіант  надання такої послуги виконкомом Кременчуцької міської ради. Щодо вартості самої послуги «Шлюб за добу», то вона складатиметься з кількох компонентів: державне мито – 85 коп.; вартість послуги відділу реєстрації актів цивільного заходу – 1205 грн. (якщо церемонія проходитиме в робочий день) або  2409 грн. (якщо церемонія проходитиме у неробочі дні – неділю та понеділок); вартість самої послуги, що надаватиметься суб’єктом, буде 1500 грн", - повідомила керівник управління державної реєстрації виконкому Кременчуцької міської ради Наталя Проценко.

 

У Кременчуці проект стартує церемонією шлюбу в Центрі культури та дозвілля «Нафтохімік».

 

У Полтаві проект "Шлюб за добу" стартував 5 травня теж укладенням шлюбу у садибі І.П.Котляревського. Проект запрацював в Україні влітку минулого року у прифронтових та туристичних містах - Одеса, Київ, Львів, Маріуполь, Северодонецьк. Такий вид одруження по-іншому ще називають ''шлюб за принципом Лас-Вегас'', тому що в цьому американському місті всі відбувається швидко, навіть протягом години. 

 

Переваги проекту:

- реєстрація шлюбу в час та у місці, обраному нареченими;

- відсутність необхідності звернення в ДРАЦС;

- відсутня необхідність чекати.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}