Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

На Полтавщині піднялося на протест духовенство (ФОТО, ВІДЕО)


18


Під будівлею Полтавської ОДА сьогодні зібралися сотні вірян УПЦ Московського патріархату разом з десятками священиків. Мета - протест проти ухвалення законопроектів №4128 і №4511. Саме сьогодні Верховна Рада планує винести їх на порядок денний і вони, зокрема, мають на меті назвати УПЦ Московського патріархату російською..
Учасники акції вважають, що держава не повинна втручатися у справи церкви, бо це нагадує радянські часи.
"Я думаю, що з цим законопроектом ми хочемо повернутися в радянські часи, коли розказували, хто де служитиме, і кому який храм відвідувати", - зазначив Священик Михайло Павлюк.

 

Водночас поряд відбувся ще один мітинг - менш чисельний. Прихильники Київського патріархату прийшли з плакатами та стверджують, що виступають за створення єдиної помісної церкви, незалежної від держави-агресора.
Протиєрей Миколай Храпач переконаний, що винесені законопроекти, коли регламентується перехід однієї парафії в іншу, а також про перереєстрацію церки - дуже правильні.
"Та церква повинна називатися російською. Це правильно. Ми ж виступаємо за помісну церкву".

 Продемонструвала і свою точку зору влада, вивісивши на будівлі ОДА червоно-чорний прапор та плакат "Геть кремлівських попів!".

 

 

 

 

 


Наталя Очкань
Теги: церква
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}