Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Добрий ранок у Полтаві з гуртом Сен-Тропе (ВІДЕО)


18

 

Сьогодні, в рамках спільного проекту «ВПолтаві. Інфо» з блогом "Полтавські Тротуарні Новини" «Добрий ранок», ведучі зустрілись із учасниками полтавського музичного гурту «Сен-Тропе» Євгеном Куликом та Дмитром Гайдуком.

 

Поговорили із хлопцями про благодійний концерт «Всі за одного», який відбудеться вже цієї неділі у «Віллі Крокодила». Гроші зібрані з продажу квитків підуть на операцію півтора річному Матвію, який має вроджену ваду серця.


Початок концерту 21 травня о 18-й годині. Вхід – 70 грн. Деталі ТУТ.


Також поговорили про минуле гурту Сен-Тропе, майбутнє і досягнення. Зокрема, поцікавились результатами, які дала участь у шоу «Х-Фактор». Ще хлопці розповіли, що жарти і стьоб, які можна почути у їх піснях, беруться із життя.

 

Дивіться, як сьогодні провели «Добрий ранок» із Євгеном Куликом та Дмитром Гайдуком Світлана Бондарева та Олександр Демідович.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}