Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Синоптики розповіли, коли полтавцям очікувати заморозки, дощ та тепло


17

 

Синоптики розповіли, коли на Полтавщині очікують заморозки, дощі та потепління


"У ніч на 18 травня місцями по області очікуємо заморозки на поверхні грунту. 19 та 20-го у денні години буде короткочасний незначний дощ. Температура повітря вночі 2 – 7 градусів тепла, а вдень 13-18 градусів тепла», - розповіла журналістам «ВПолтаві.Інфо» черговий синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології Тетяна Шклерок.


На питання, коли вже очікувати літніх температур повітря, відповіла, що з 22-го квітня на Полтавщині поступово прийде літо.


Нагадаємо, цьогоріч весна на Полтавщині не радує теплою погодою. Кардинальна зміна температури почалась всередині квітня - у Полтаві випав сніг з дощем. Тоді територію області накрив циклон з Балканського півострова, який ''пройшовся'' усією Україною. Таке явище продовжувалось кілька днів. Великодні свята, які припали на 16-18 квітня,полтавці також зустріли із заморозками. Синоптики розповідали, що з 12 травня прийде очікуване тепло і температура підвищиться до 15-20 градусів удень.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}