Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Розпочали справу щодо зловживання монопольним «Полтававодоканалом»


  Територіальним  відділенням розпочато розгляд справи за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях Комунального підприємства «Полтававодоканал» щодо зловживання монопольним становищем на ринку централізованого водопостачання холодної води в межах м. Полтава.

        Територіальним  відділенням, за результатом розгляду заяви споживача, розпочато розгляд справи за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції щодо стягнення Комунальним підприємством «Полтававодоканал»  плати за опломбування квартирного засобу обліку води.

Облік споживання води споживачами, у яких встановлені квартирні засоби обліку води, здійснюється за показниками квартирних засобів обліку холодної води. При прийнятті на абонентський облік засобу обліку холодної води здійснюється його опломбування. Територіальне відділення з'ясувало,  що для здійснення робіт з опломбування засобу обліку холодної води, що не знаходився на абонентському обліку, споживачу необхідно подати письмову заяву за встановленою КП «Полтававодоканал» формою і надати квитанцію про оплату за послугу «вихід спеціаліста» у розмірі 27, 84 грн. За поясненнями КП «Полтававодоканал», окрім опломбування засобу обліку холодної води інші послуги у складі послуги «вихід спеціаліста» заявнику не надавались. Однак чинним законодавством не передбачено опломбування засобів обліку води в місцях їх приєднання до водопровідної мережі за рахунок коштів споживачів.

       Як наслідок, територіальним  відділенням розпочато відповідне розслідування, оскільки у вищенаведених діях КП «Полтававодоканал» вбачаються ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку централізованого водопостачання холодної води шляхом вчинення дій, що можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливі за умов існування значної конкуренції на ринку.


АМКУ Полтавщини
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}