Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Заборона популярних соцмереж та пошукових систем – думки полтавців розділились (ВІДЕО)


16

Президент України Петро Порошенко указом 133/2017 увів в дію рішення РНБО "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Цим документом блокується робота на території України соціальних мереж «Вконтакте», «Одноклассники», сервісів "Mail.Ru Group" та «Яндексу». Проте пошукова система останнього працюватиме.

 

Про це йдеться на офіційному інтернет-представництві Президента України.

 

Доступ буде заблоковано до таких сервісів як "Яндекс.Деньги", "Яндекс.Новини", "Яндекс.Пошта", Метро, Каса, Календар, Кинопоиск, Авіа, Веб-майстер, Відео, Погода. Відповідний указ поширюється на 1 тис. 228 фізичних та 468 юридичних осіб.

 

«На жаль, рішення про санкції стосується не лише нас. Це санкції проти 11 мільйонів українських користувачів, які щомісяця обирають наші сервіси, і проти тисяч українських організацій, які використовують наші технології та сервіси для розвитку своїх бізнесів. Бізнес групи компаній Яндекса, звичайно, дуже великий, і санкції на нього не вплинуть. Але ми вважаємо Україну важливою частиною нашої роботи і шкодуємо, що санкції зводять нанівець всі багаторічні зусилля нашої команди. Головний потерпілий від санкцій — це український користувач. Дуже шкода», - вважають у прес-службі «Яндекс.Україна».

 

Журналісти «ВПолтаві.інфо розпитали полтавців стосовно цього рішення. Як виявилось, думки містян розділились – більшість з опитаних не підтримують нововведення. Проте є й такі, які вже давно відмовились від даних ресурсів і ними не користуються. Також чимало полтавців називають альтернативні сервіси, де можна слухати музику, переглядати новини і т.д. Серед основних це Instagram, Facebook, Twitter, SoundCloud.

 

Даний указ набирає чинності з дня його опублікування в офіційних виданнях.


Ліна Решетник, Світлана Бондарева
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}