Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавка Марія Волчкова стала переможцем акції Друга пенсія від ПриватБанку


12

Сучасна, активна, оптимістична - саме такою є полтавка, Марія Іванівна Волчкова, переможниця акції "Друга пенсія від ПриватБанку" і колишній викладач кафедри математики Полтавської аграрної академіі.

 

Завдяки участі в акції від ПриватБанку полтавка Марія Іванівна Волчкова  протягом трьох місяців отримуватиме 2 пенсії: одну від Пенсійного фонду України, а другу - від ПриватБанку.

 

Акція “Друга пенсія від ПриватБанку” проходила з нагоди 25-ї річниці банку в період з 19 березня по 20 квітня 2017 року. За результатами розіграшу, власниками “другої” пенсії від ПриватБанку стали 25 пенсіонерів з різних областей України.

 

“З моменту відкриття ПриватБанку у Полтаві я є його клієнтом, - говорить Марія Волчкова. - Раніше я працювала викладачем кафедри математики Полтавської аграрної академії. Отримувала у ПриватБанку зарплату, з виходом на  пенсію питань, який обрати банк, навіть не виникало. Адже я давно знайома з усіма новаторськими технологіями і комплексами ПриватБанку.  Я є активним користувачем інтернет-банку Приват24, саме там дізналася про акцію і зареєструвалась у ній. Мені дуже приємно, що я стала однією з 25-ти щасливчиків. Отже, мрійте - і мрії збудуться!”

 

“Якщо до цього часу у вас немає пенсійної картки ПриватБанку  - це не проблема. Її можна безкоштовно, за декілька  хвилин, оформити у будь-якому відділенні ПриватБанку, - говорить Денис Литвин, керівник напрямку впровадження соціальних програм Полтавського ГРУ ПриватБанку. - Якщо ви не маєте змоги відвідати відділення особисто, працівники нашого банку можуть здійснити доставку пенсійної картки додому. Пенсійна карта від ПриватБанку - це можливість щомісяця регулярно отримувати пенсію. Стояти в чергах або чекати на листоношу не потрібно - клієнти ПриватБанку можуть отримати свою пенсію в будь-якому відділенні або банкоматі ПриватБанку, а також в банкоматі іншого банку на території України без комісії”.

 

Банк щорічно отримує від держави підтвердження прав на виплату пенсії. ПриватБанку довіряють нарахування пенсії понад 3 млн клієнтів по всій Україні, сьогодні у Полтаві та області обслуговується більше 140 тисяч пенсіонерів

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}