Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Дублери «Ворскли» переграли кропивницьку «Зірку»


14

Полтавці забили по два м’ячі у кожному з таймів.

 

Більше про це розповіли у прес-службі «зелено-білих».

 

У першому таймі гра проходила більш-менш у рівній манері. Як відзначив після матчу Олександр Омельчук, старший тренер «Ворскли», у «Зірки» тоді ще були сили грати на рівних. Хоча з перших хвилин ігровою та територіальною перевагою володіли полтавці. Мав шанс відзначитися Ічанський та найреальніша нагода була у Баранніка. Проте з ударом Олег з пенальті впорався кіпер. За кілька хвилин Муха ефектно перекинув воротаря з гострого кута і відкрив рахунок у поєдинку. Це була логічна крапка у першому таймі. «Ворскла» володіла перевагою і втілила її у результат.

 

На початку другого тайму Муха забив другий гол після розіграшу кутового. А за три хвилини пішла подача з лівого флангу, Ічанський виборов м’яча на другому поверсі і скинув на Кунєва. Романові залишилося майже з лінії воріт «занести» футбольний снаряд – 3:0. Останнього голу у матчі довелося чекати ще 15 хвилин. Гасенко пробув на полі усього три хвилини і відзначився взяттям воріт. Він елегантно головою спрямував м’яча у дальній кут, після подачі партнера – 4:0.

Теги: Ворскла
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}