Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавський гурт останнім пройшовся найбільшою червоною доріжкою в історії Євробачення (ВІДЕО)


07

Представник від України, рок-гурт, створений у Полтаві, O.Torvald приїхав на червону доріжку, церемонія відкриття якої сьогодні відбулася у Києві перед Маріїнським палацом. Цьогоріч довжина червоної доріжки є рекордною за всю історію конкурсу – 265 метрів завдовжки.

 

O.Torvald став останнім виконавцем, який прибув на червону доріжку і ''закрив'' церемонію на правах представника країни-господарки. В коментарі першій парі ведучих фронтмен гурту Євген Галич зазначив, що погода сьогодні посприяла початку конкурсу в Україні. Також назвав власних фаворитів цьогорічного Євробачення.

 

''Якщо чесно, то в шведа (авт.- Robin Bengtsson — I Can’t Go) найприкольніший трек. І Білорусь (авт. - NAVIBAND — Гісторыя майго жыцця). Головний меседж нашої пісні (авт. - Time)  – не втрачайте час дарма і робіть так, щоб всі ваші близькі і люди, які залежать від вашого емоційного стану, отримують задоволення від часу, проведеного з вами’’, – повідомляє ''Радіо Свобода’’.

 

Кожна делегація учасників Євробачення проходять доріжкою протягом 40 хвилин. За цей час вони встигають поспілкуватись з пресою, сфотографуватись з фанатами та залишити автографи. Після цього на автомобілях прямують до Євроклубу, де з даху відпускають у небо прапор своєї держави, до якого прикріплені повітряні кульки, розмальовані в кольори Євробачення.

 

Нагадаємо, гурт O.Torvald виступатиме на головній сцені Євробачення у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра відразу у фіналі конкурсу як представник країни-господарки.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}