Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

У Києві відгриміла репетиція полтавських рокерів на Євробаченні-2017 (ВІДЕО)


05

У Міжнародному виставковому центрі у Києві, де з 9 по 13 травня відбуватиметься конкурс Євробачення, відбулась репетиція представника від України – гурту, створеного у Полтаві, O.Torvald.


У відведений для України час для репетицій – з 15:05 до 15:35 – рокери встигли проспівати композицію Time кілька разів. Після першого виконання до співаків підійшов Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко, який потрапив на репетицію у зал. Хлопцям побажав успіху, на що лідер гурту Євгеній Галич попрохав залучати до голосування за них інші країни.


«На жаль, ми не можемо голосували за себе. Якщо матиме можливість, нехай поляки чи білоруси віддають свої голоси за нас», - запевнив Галич.


А от Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко зізнався, що квиток на фінал, де виступатиме український виконавець (потрапляє одразу у фінал як учасник країни-господарки – авт.) ще не купив. Але буде дивитись виступ у залі МВЦ.


«У цьому залі я багато разів побував тоді, коли нічого ще не було. Сьогодні потрапив на першу репетицію наших хлопців. Побажав їм успіху. Ми робимо конкурс для всіх, але вболіватимемо за наших. Квиток я ще не придбав, фінал буду дивитись десь тут», - розповів В’ячеслав Кириленко.

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}