Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

У Києві відкриють офіційну фан-зону Євробачення-2017, де співатимуть полтавці


04

4 травня відбудеться відкриття офіційної фан-зони Євробачення-2017 – Eurovision Village.

 

Містечко для фанів Євробачення розташувалося у самому центрі Києва, напроти будівлі КМДА, від вулиці Прорізної до вулиці Богдана Хмельницького, повідомляють організатори.

 

Сцена Eurovision Village стане другою за величиною та потужністю звуку після головної арени конкурсу в Міжнародному виставковому центрі. З 4 до 14 травня тут проходитимуть концерти за участю країн-учасниць пісенного конкурсу та українських артистів, а партнери та спонсори цьогорічного Євробачення розважатимуть гостей містечка на своїх локаціях, які також будуть розташовані на території Eurovision Village. Фан-зона розпочне свою роботу 4 травня о 12:30.

О 17:30 на сцені  Eurovision Village з’являться ведучі Євробачення – Тімур Мірошниченко, Олександр Скічко та Володимир Остапчук. 

 

Офіційне відкриття

Розпочнеться в 19:00 з інтро, в якому прийматимуть участь дитячий ансамбль ЗЕРНЯТКО та героїня офіційного відео Євробачення - Настя Багінська. Привітають  гостей відомі ведучі Олександр Педан та Кароліна Ашіон, які передадуть слово офіційним особам: Київському міському голові Кличко Віталію Володимировичу, ТВО Голови правління ПАТ НСТУ Бичок Ганні Іванівні, заступнику Міністра економічного розвитку і торгівлі Тітарчук Михайлу Івановичу, заступник Київського міського голови, Резнікову Олексію Юрійовичу, івент-керівнику Пісенного конкурсу Євробачення-2017 Вороніну Кирилу Кириловичу. Продовжить урочисте відкриття Eurovision Village концерт на честь відкриття фан-містечка.

 

На сцені офіційної фан-зони Містечко Євробачення-2017 заспівають:

гурт Друга Ріка;

представник України на Євробаченні 2013 року, співачка Злата Огнєвіч разом з балетом Freedom;

гурт Люм’єр;

фіналісти національного відбору на Євробачення-2017 інді-гурт KADNAY. 

 

Eurovision Village працюватиме щодня з 12:00 до 22:00, а у дні півфіналів та фіналу – до моменту завершення шоу.Перед глядачами виступатимуть представники країн-учасниць Євробачення:

– 6 травня конкурсантка від Чехії Мартіна Барта виступить на сцені містечка з джазовим концертом. Одразу після цього розпочнеться Nordic night – концерт за участю конкурсантів зі Швеції, Данії, Фінляндії, Ісландії, Естонії та Норвегії;

– 13 травня перед трансляцією фіналу на головній сцені Eurovision Village заспівають українські артисти.

 

У фіналі, 13 травня, як представник країни-господарки на головній музичній арені Європи у Міжнародному виставковому центрі у Києві виступатимуть полтавські рокери гурт O.Torvald з піснею Time. 

 

 

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}