Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Квітневий сніг знову накриває Полтаву (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)


21

В обласному центрі Полтавщини близько 10:30 знову засніжило. Однак ближче до обіду і наразі сніг лише посилюється. 

 

Як ми повідомляли раніше, Полтавщину сьогодні накриє циклон з Балканського півострова, який "несе з собою" сніг з дощем. Окрім Полтавщини, снігом сьогодні накриє більшість областей України. 

 

У Полтаві сніг у квітні вже був - вперше він пролітав у місті у вівторок, 18 квітня. Наступного ранку сніг покрив землю та гілки дерев. Головний аграрій області запевнив, що така погода - сніг, дощі і зниження температури ніяк не вплине на озимі культури, тому  хліб в області цьогоріч буде. А от внаслідок такої зміни погоди можуть серйозно постраждати плодово-ягідні дерева, які наразі квітнуть. Тому області загрожує неврожай абрикосів та черешень.

 

Як наразі замітає снігом Полтаву можна переглянути на нашому сайті.

 

 

Полтава — місто обласного значення в Україні, адміністративний центр Полтавської області. Історичне населене місце. Населення — 292 тис. осіб (2016). Згідно з першою літописною згадкою міста, у давньоруському Іпатіївському літописі, під назвою «Лтава» сучасна Полтава походить від найменування річки Лтава, правої притоки Ворскли, (й згодом похідне «По-Лтава» себто По Лтаві) що текла Мазурівським яром на Поділ. Назві приписують слов'янське походження. На початку XX століття щодо міста також вживали термін «Духовний центр України», чому сприяли діяльність цілої плеяди видатних діячів духовенства, культури і мистецтва, значні церковні та історичні пам'ятки. Окрім того Полтава була найбільшим центром розвитку української культури та просвіти того часу, повідомляє "Вікіпедія".

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}