Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

У Полтаві влаштують масове прибирання, аби врятувати Прирічковий парк


Наприкінці квітня у Полтаві планують долучитися до всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом». Усіх запрошують до масового прибирання у місті, центральною локацією Полтави стане Прирічковий парк, який збираються забудувати Льодовим палацом. За це проголосували на найближчій сесії Полтавської міської ради.

 

Полтавські активісти стурбовані нинішньою ситуацією навколо парку, тому влаштовують прибирання території, закликають долучитися мешканців міста і таким чином зберегти рекреаційну зону.

 

«На 10-у годину справа біля готелю «Турист» точка збору. Прибирання буде з роздільним збором сміття і для діток працюватиме зона відпочинку з аніматорами. Усіх чекатиме частування, виїжджатиме польова кухня. Прирічковий парк є однією з 5-ти найбільших зелених зон міста. Там дуже багато молодої порослі і повалених дерев. Волонтери написали листи підтримки на управління ЖКГ, комунальне підприємство «Декоративні культури» , щоб допомогли розчистити цей парк і дали дозвіл волонтерам самостійно його розчищати. Тому запрошуємо волонтерів зі своїм інвентарем, частину ми забезпечимо, але нам потрібна допомога – у кого є бензопили, трімери, секатори – все це прохання брати з собою і виходити працювати, плануємо присвятити цьому весь день», - розповіла представник ГО «Нова Полтава» Юлія Городчаніна.

 

Цього ж дня щ 14-ї до 21-ї години іншій локації  - біля Обласного музичного училища триватиме 3-й щорічний екологічний фестиваль «ЧистоFest САДИ», де полтавцям розповідатимуть про соціальні проекти та ініціативи, працюватиме дитяча локація, готують розвиваючі ігри, виступи музичних колективів та фаєр-шоу.

 

Нагадаємо, раніше розповідали, що фестиваль «ЧистоFest САДИ» цього року проводитимуть з енергією сонця.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}