Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Голова полтавського АМКУ прокоментував підпали МАФів на Алмазному у Полтаві


20

На думку голови Антимонопольного комітету України у Полтавській області Володимира Оніщенка, протести проти забудови та підпали МАФів у Полтаві відбуваються через неузгодженої роботи місцевої влади. За його словами, Полтава - єдине місто в області, де видають дозволи на встановлення тимчасових споруд, але ніхто не має уявлення, для якої діяльності вони призначені.

 

"На сьогоднішній день ми провели дослідження по всіх містах обласного підпорядкування. Нам надали інформацію, ми її двічі просили. Полтава – єдине місто в області, де видаються дозволи на розміщення МАФів, і абсолютно немає схеми, де вони можуть стояти. І найголовніше - у нас, виявляється, міськвиконком не знає, яка здійснюватиметься торгівля у цих МАФах. Для мене це абсурд. Це не влазить ні в які норми. Бо вважаю, що ті події, які були під «Універсамом Полтава», (авт: мікрорайон «Алмазний») це наслідки такої бездумної політики, не більше і не менше", - розповів Володимир Оніщенко.

 

Нагадаємо, після численних протестів проти забудови арки «Газетний ряд», біля кінотеатру Котляревського у центрі Полтави та в мікрорайоні Алмазний міський голова Олександр Мамай підписав розпорядження про введення мораторію на МАФи до 1 січня 2018 року. Рішення вступить у силу після його розгляду на сесії міської ради.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}