Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Минулої доби у Полтаві вітром повалило близько 40 дерев (ВІДЕО)


20


Через сильний вітер минулої доби у Полтаві впало близько 40 дерев та крупного гілля.


Про це повідомили у службі «15-80» Полтавської міської ради.


"Скарг, які надходили до нас та на пряму до КП «Декоративні культури» , ми нарахували близько 40 шт. Тобто великий об’єм, через сильний вітер за вчорашню добу дерев та крупного гілля у Полтаві впало близько 40 штук», - розповів начальник відділу оперативного реагування Управління з питань житлово-комунального господарства у Полтавській міській раді Сергій Зубань.


Також зазначив, що на полтавців знову очікує сьогодні сильний вітер - 15-20 м/с: «Синоптики передають вночі мокрий сніг, а вдень без опадів. Температура повітря +3 - +5 градусів».


Також чиновник нагадав, що міський голова Полтави підписав відповідний указ про відновлення опалювального сезону через різкі зміни температури. Проте, через початок ремонтних робіт не всі котельні вчасно запустять.


«Учора деякі котельні були запущені. Сьогодні деякі будуть продовжувати працювати. Є котельні, на яких проводять вже ремонтні роботи. Як їх будуть запускати – будемо дізнаватися», - сказав Зубань.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}