Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

У Полтаві виступить співак, який стрімко прорвався у шоу-бізнес


20

У Полтаві на 13 травня запланований концерт у палаці дозвілля ''Листопад'' молодого співака Микити Алексєєва, більш відомий за псевдонімом Аlekseev. У 2016 році про нього у шоу-бізнесі всі почали говорити після успішного виконання пісні ''А я пливу'' Ірини Білик.

 

''Стрімко увірвався в український шоу-бізнес, отримавши статуетку в номінації «Відкриття року» однієї з музичних премій країни. «З метро мені довелося відразу ж пересісти в літак», - так образно охарактеризував свій прорив молодий співак Микита Алексєєв, у якого тільки за останні три місяці відбулося 50 концертів в Україні, Естонії, Молдові, Ізраїлі. Його кліп «П'яне сонце» на YouTube переглянули рекордні 23 мільйони чоловік'', - повідомляє Viva.

 

Квитки на концерт коштують від 120 до 350 грн.

 

 

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}