Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Скандально відоме місто на Полтавщині показали з висоти пташиного польоту (ВІДЕО)


20

Про місто Горішні Плавні (колишній Комсомольськ) на Полтавщині після перейменування його у рамках закону про декомунізацію дізналась вся Україна. Соцмережі вибухнули численними фотожабами, а мешканці, невдоволені новою назвою, запропонували власну – Святомиколаївськ. Днями у соцмережах з'явилось відео, де можна побачити місто з висоти. 

 

19 травня Верховна Рада України перейменувала місто Комсомольськ на Полтавщині в Горішні Плавні. Мотивуючи тим, що це історична назва міста. Згодом, містяни, провівши громадські слухання, на яких 70% присутніх проголосували за нову назву  - Святомиколаївськ.

 

Судові засідання стосовно незаконно постанови про перейменування від імені міського голови Дмитра Бикова «тягнулися» з червня 2016 року. Щоразу на слуханнях справа залишалася без руху, інколи їх переносили – щоб Верховна Рада надала заперечення проти позову та докази, які підтверджують заперечення.

 

Днями вищий адміністративний суд відхилив позов Горішньоплавнівської міської ради до Верховної Ради про відміну перейменування колишнього Комсомольська. 

 

 

Горішні Плавні  — місто обласного підпорядкування в Полтавській області. Розташоване на лівому березі Дніпра, за 16 км від міста Кременчука і за 90 км від обласного центру — Полтави. Дата заснування населеного пункту — 29 листопада 1960 року. Статус міста районного підпорядкування одержано 24 квітня 1972 року (до цього  — смт Комсомольське). Статус міста обласного підпорядкування одержано 6 квітня 1977 року, повідомляє ''Вікіпедія''.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}