Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Сутички в Полтавській міській раді - Олександр Мамай проривався "з боєм" із засідання (ВІДЕО)


19

 

Зі спланованого засідання виконкому Полтавської міської ради очільник Полтави Олександр Мамай сьогодні проривався з боєм. Його зустріли активісти і депутати з числа опозиції та вкотре поставили йому запитання стосовно необхідності проведення позачергової сесії Полтавської міської ради. Не бажання до спілкування очільника міста викликало супротив та, як результат, штовханину і взаємні образи.
"26 червня буде сесія. Влаштовує?", - нарешті сказав мер. На запитання, чому важко зробити її раніше Олександр Мамай додав: "Давайте я буду приймати рішення". Під скандування "Ганьба!" міському голові Полтави у супроводі поліції вдалося пробратися до свого кабінету, де він закрився. Активісти очікують у приймальні.

 

 


Наталя Очкань, відео:"Лтава"
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}