Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Відомий блогер-мандрівник визнав Горішні Плавні найкращим містом в Україні (ВІДЕО)


19

Популярний український travel-блогер Ярослав Гула, який заснував амбіційний проект «Україна без грошей», закінчив подорожувати країною та підбив підсумки. Яке ж місто стало найкращим – цікавило всіх.

 

Про це йдеться у соцмережі.

 

Мета проекту «Україна без грошей» — об’їхати якомога більше міст, при цьому не витративши жодної гривні на пам’ятки. Кожен населений пункт Ярослав Гула оцінював за п’ятьма критеріями: транспорт, пам’ятки, чистота, привітність і сфера послуг. За результатами перевірки, місту виставлялась оцінка від 0 до 5 балів, після чого складався загальний рейтинг.

 

У жовтні минулого року автор проекту «Україна без грошей» Ярослав Гула завітав і до Горішніх Плавнів. В цілому герой проекту за день пройшов пішки майже 6 кілометрів. До речі, у Горішніх Плавнях для Ярослава улюбленою стала вулиця Добровольського.

 

Українці з нетерпінням чекали, яке ж воно, найкраще місто проекту «Україна без грошей». І ось, настав той день, коли всі дізнались, що це — Горішні Плавні!

 

Детальніше див. у відео.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}