Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

PВишукана палиця для ходіння — подарунок улюбленим бабусям і дідусям


25

Знайти подарунок — подекуди неосяжне мистецтво. Догодити літнім людям — ще важче. Навряд посріблених роками бабусю чи дідуся зацікавлять новомодні гаджети, хіти в рейтингах побутової техніки чи прикраси. А ще хочеться, аби подарована річ виявилася справді корисною. Допоможіть своїм покупцям з вибором — запропонуйте палиці для ходи ручної роботи.

 

  • “ТА “Декор” представляє різьблені палиці від українських майстрів

 

Розширити асортимент вашого сувенірного магазину допоможуть митці “Творчої асоціації “Декор”. Онлайн майданчик об’єднує досвідчених і талановитих різьбярів по деревині, тож тут ви знайдете вишуканий асортимент стильних палиць для ходіння. Бізнес-клієнтам запропонують вигідні оптові ціни.

Оптом можна замовити різьблену палицю будь-якого дизайну. Якщо потребуєте індивідуальних аксесуарів, присвячених певній тематиці — запропонуйте своє оформлення або замовте персональну авторську розробку. Результат у кожному випадку буде неперевершеним.

Ресурс продає всі предмети з колекції не тільки оптом, а й у роздріб. Тож можна придбати палиці ручної роботи і для особистої мети, і як примірник, аби оцінити попит ваших клієнтів на цю продукцію.

  • Дерев’яні палиці “ТА “Декор” — це насамперед бездоганна якість

 

Естетика і унікальність, безперечно, важливі. Та майстри “ТА “Декор” розуміють, що аксесуар використовуватиметься інтенсивно. Тому, обираючи такий дарунок, ви будете цілком впевнені в його міцності і довговічності:

  • - Палка виготовляється з добірного дуба. Їй не страшні щоденні навантаження, розсихання та розтріскування.
  • - Наконечник — це накладка з поліуретану. Вона легко замінюється та має декілька функцій: захищає деревину від руйнування через постійне стикання з різними поверхнями, зменшує прослизання, пом’якшує стукіт під час ходи, запобігає виникненню подряпин на підлозі приміщень.
  • - Різьблене руків’я зручно лежить у долоні, і водночас — це вишукана прикраса ручної роботи з деревини канадського клена.
  • - Поверхня дерев’яних складових оброблена мастикою з натуральних компонентів, тому довгий час зберігає охайний вид. Металеві частини виточені з латуні, що не боїться корозії.

Щодо ортопедичних якостей — різьблені палиці для ходіння мають ретельно підігнані пропорції, кути, обриси. Для користувачів різного зросту запропоновано три розміри — довжина 885, 905 та 925 мм.

Тож залишається зовсім трохи — обрати оформлення, що стане до смаку одарюваній персоні.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}