Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

PКожна друга людина старше ніж 70 років відчуває, що стала чути значно гірше.


25

У категорії до 60 років статистика теж не втішна - це 20% що тим чи іншим чином страждають від цієї проблеми. Вікова втрата слуху називається пресбіакузисом, коли уражується звукосприймальний відділ обох вух. При цьому проблематичним стає розрізнення частот понад кГц. До того ж недуга постійно прогресує.

Чому у людей з віком знижується слух?

З віком волоски внутрішнього вуха поступово відмирають. Волоскові клітини, що відповідають за передачу до мозку електричних сигналів, до яких перетворюються звуки, втрачають свою еластичність і сприйнятливість. Крім того, зниження слуху може бути спровоковано наступними факторами:

- Генетична схильність - дослідження доводять, що приглухуватість має властивість передаватися у спадок. Так це чи ні, можна визначити, більш ретельно вивчивши історію хронічних захворювань найближчих родичів;

- Травми барабанної перетинки – провокує необережне проведення гігієнічних процедур з допомогою твердих або гострих предметів, внаслідок сильного удару по голові або занадто гучного звуку поруч;

- Кисневе голодування – деякі захворювання пов'язані з судинами, такі як гіпертонія, ожиріння, остеохондроз, що погіршують кровопостачання слухових органів. Недолік кисню негативно впливає на рівень слуху. Також у групі ризику знаходяться ті, що палять і зловживають алкоголем;

- Наслідки захворювань – запущені ЛОР-захворювання, грип та застуди також можуть спровокувати втрату слуху. Особливо в цьому відношенні страждають люди у віці;

- Брак корисних речовин – за результатами численних досліджень нестача кальцію, вітаміну групи В і елементів групи Омега впливає на зниження слуху;

- Постійний шум – різкий гучний звук може спровокувати розрив барабанної перетинки. З роками її еластичність втрачається, тому старим людям слід виключити відвідування галасливих місць або користуватися засобами для захисту слуху.

Щоб зберегти хороший слух якомога довше, потрібно регулярно відвідувати лікаря, робити гімнастику, доглядати за вухами, правильно харчуватися. Не варто лікуватися самостійно, тільки кваліфікована допомога може позбавити вас від ускладнень.

У Starkey є рішення – апарати для слухової реабілітації

На жаль, більшість людей у віці з ознаками приглухуватості відмовляються носити слухові апарати. Вони побоюються зламати крихкий апарат, не впоратися з управлінням або просто даремно витратити гроші. Дехто навіть вважає, що пристрої негативно впливають на слух. Звичайно, з-за складнощів з моторикою і зором людям похилого віку доводиться важче, але це не означає, що доведеться зовсім відмовлятися від допомоги. Використання слухових апаратів має безліч плюсів:

 • - не просто поліпшують слух, але і зберігають той, що залишився;
 • - повертають людину до активного соціального життя;
 • - є моделі, абсолютно непомітні для сторонніх.

Багато з тих, хто активно відмовлявся скористатися протезуванням, згодом із задоволенням їх носять.

Використання слухових апаратів показане при будь-якому ступені глухоти. Але є й деякі виключення:

 • важкі нервово-психічні захворювання;
 • порушення вестибулярного апарату, епілепсія та схильність до судом.

При наявності запалення в середньому і зовнішньому вусі є обмеження для носіння внутрішньовушних слухових рішень.

Класифікація слухових апаратів для людей у віці

Прилади для слухової реабілітації – це звукопосилююче обладнання для індивідуального використання. На цей час прилади виробляються в широкому асортименті та поділяються, в основному, таким чином:

Спосіб відображення сигналу:

 • Аналогові (застарілі) – можуть тільки посилювати наявні звуки, тому навіть ті сигнали, які були добре чутні, стають гучнішими. Функціонал у них невеликий, тому зараз апарати використовуються рідко. Часте їх використання провокує головний біль.
 • Цифрові – не просто роблять сигнали голосніше, а трансформують вхідну інформацію. Потрібні звуки стають розбірливими, а фонові заглушуються.
 • Спосіб носіння:
 • - завушні – програмний блок розташований за вухом, а звуки поступають до слухового аналізатора через трубочку;
 • - внутрішньовушні – невеликий корпус поміщається у завиванці раковини;
 • - внутрішньоканальні – дуже маленькі прилади розміщуються в слуховому каналі. Можуть бути труднощі з експлуатацією у людей з порушеною дрібною моторикою;

Як вибирати слухове рішення

Літнім людям значно зручніше з моделями завушного типу. Вони досить міцні, прості у користуванні та управлінні. Апарати, призначені для розміщення всередині каналу вимагають більш частої зміни батарейок, що може бути складним для них.

Завушні моделі вимагають виготовлення спеціальних вкладишів. З ними набагато зручніше носіння і знижується ймовірність появи зворотного зв'язку. Тим більше що пристрій сидить у вусі щільніше.

Який тип управління найзручніший?

Літнім людям зручніше користуватися цифровими апаратами, у яких безліч різних функцій, а керування автоматизоване. Набагато комфортніше користуватися апаратом з функцією вимкнення шуму, кількома каналами і хорошою компресією. Сучасні програмовані апарати вимагають мінімальної участі користувача.

Варто зауважити, що окремих апаратів «для літніх» не існує. Всі пристрої здійснюють однакові функції, різниця полягає тільки в способі носіння й налаштуванні.

Підібрати відповідний прилад для людини похилого віку вам допоможуть у нашому Центрі Слуху «Беттертон».  Більш детально Ви можете подивитись на нашому сайті www.bettertone.com

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}