Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Посеред квітня у Полтаві пішов сніг (ВІДЕО)


18

Щойно в обласному центрі Полтавщини разом з дощем пішов сніг. Таку погоду прогнозували заздалегідь і полтавцям радили озброїтись парасольками.

 

Денна температура зранку не видалась теплою – лише 5-6 градусів вище нуля, протягом цілого дня небо над Полтавою вкрите хмарами. І близько 14:30 небесну канцелярію таки «прорвало» - з дощем пролітає і сніг. Про це з самого ранку і говорив начальник служби «15-80» Полтавського міськвиконкому Сергій Зубань.

 

«По погоді нам обіцяють сильний вітер, 15-20 м/с. Температура вдень - +5-7 градусів. І протягом дня обіцяють дощ з мокрим снігом, місцями сильний. І промерзання грунту до -5 градусів».

 

До речі, сніг у квітні не вперше випадає у Полтаві. 3 роки тому у Полтаві випав такий сильний сніг, що позасипав квіти абрикосів. Про це писала журналіст нашого видання на своїй сторінці у Фейсбук.

Наразі сніг продовжує сипати над Полтавою. 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}