Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Правоохоронці та науковці обговорили актуальні питання здійснення негласних слідчих дій (ФОТО)


На запрошення керівництва Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого представники прокуратури області взяли участь у круглому столі, присвяченому п’ятій річниці прийняття нового Кримінального процесуального кодексу України.

На заході науковці та практики обговорили актуальні питання здійснення негласних слідчих (розшукових) дій та використання їх результатів у доказуванні. Адже результати НСРД дають можливість здійснювати розкриття та ефективне розслідування тяжких і особливо тяжких злочинів.       Неабиякий інтерес викликала тема практичної реалізації цього інституту КПК України: документування злочинів, пов’язаних із незаконним збутом наркотиків, зброї, отримання неправомірної вигоди тощо. 

Заступник начальника управління прокуратури області Наталія Лець, яка брала участь у роботі круглого столу, говорить, що це  надзвичайно цікавий та корисний захід. Попри досить гострі дискусії, вони були актуальними. 

«Диспути з колегами-правоохоронцями, суддями та адвокатами поза межамиконкретного кримінального провадження у поєднанні з ґрунтовними напрацюваннями академічної спільноти дали можливість подивитися на окремі питання з іншого боку та віднайти шляхи можливого вирішення наявної проблематики задля виконання завдань кримінального  судочинства», - поділилася враженнями Наталія Лець. 

Прокуратура області досить часто співпрацює з кафедрою кримінального та адміністративного права Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого щодо спільних науково-практичних зустрічей із метою обговорення теоретичних та практичних аспектів кримінального процесу.


Прокуратура Полтавської області
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}