Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

АМКУ визнав умови тендера на дизель-поїзди дискримінаційними і зобов'язав Укрзалізницю внести зміни


18
Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель оприлюднила повний текст рішення №1803-р/пк-пз від 5 квітня 2017 року за скаргою Публічного акціонерного товариства «Крюківський вагонобудівний завод» від 16 березня 2017 року.
 
Колегія встановила, що Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця» під час проведення процедури закупівлі «ДК 021 до:2015:34620000-9 Рейковий рухомий склад (Дизельний поїзд для регіональних пасажирських перевезень у тривагонному виконанні)» допустила порушення..
Вимоги тендерної документації щодо кількості силових установок, кількості місць за класами вагонів, габариту, способу технічного виконання спеціального пристрою для посадки/висадки пасажирів у інвалідному візку, терміну постачання у сукупності Антимонопольний комітет визнав дискримінаційними. Встановлено, що технічним вимогам, зазначеним у тендерній документації, відповідає продукція конкретного постачальника – фірми «Pesa» (Польща).
 
І це є дискримінацією інших можливих учасників, зокрема ПАТ «КВБЗ». Це також є порушенням українського законодавства про відкритість та прозорість закупівель на всіх стадіях.
 
Антимонопольний комітет зобов'язав Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця» внести зміни до тендерної документації щодо процедури закупівлі дизель-поїздів.
 
УЗ не довела і документально не підтвердила, що всім технічним вимогам до дизель-поїздів, заявленим на тендері, відповідає продукція принаймні двох виробників. І не обґрунтувала необхідність встановлення саме таких технічних вимог. Тому АМКУ зобов'язав УЗ внести зміни до технічних вимог до дизель-поїздів.
 
Один із основних моментів скарги стосувався терміну постачання дизель-поїздів. Тендер було оголошено не в січні, як передбачалося, а у березні. Підведення підсумків – у травні. А термін постачання – кінець року. Це нереальні терміни для виробництва такої складної продукції, як дизель-поїзди, кількістю 6 штук, бо тільки для виробництва дизельних установок потрібно не менше 9 місяців. На засіданні АМКУ Укрзалізниця не спростувала дану інформацію. Тому і щодо термінів постачання Антимонопольний комітет зобов'язав УЗ внести відповідні зміни.
 
КВБЗ повідомляє про це саме сьогодні, тому що текст рішення АМКУ є повністю. Інформацію про резолютивну частину рішення Антимонопольного комітету ще 5 квітня Державний уповноважений АМКУ Агія Загребельська опублікувала у Фейсбуці. Повідомлення миттєво розійшлося всіма українськими ЗМІ, інформацію про прийняття рішення на користь КВБЗ повідомили такі рейтингові ресурси, як ЛігаБізнес, Дзеркало тижня, Інтерфакс та інші центральні й регіональні ЗМІ.
 
КВБЗ дякує засобам масової інформації за увагу до проблеми, підтримку вітчизняного виробника і громадянську позицію.
 
На жаль, в Україні вже є сумний досвід лобіювання іноземних постачальників: багато хто пам'ятає 2010 рік, коли замовили поїзди у Кореї замість того, щоб придбати вітчизняні. Ні тоді, ні згодом не було надано належної оцінки «хюндайському синдрому» – безпідставному розміщенню замовлень за кордоном на продукцію, яку можна виготовляти в Україні. Тому і стало можливим практично повторення досвіду: прописування тендера на дизель-поїзди під польського виробника. Позиція Антимонопольного комітету України покликана покласти край подібній практиці.

/test.kvsz.com
Теги: КВБЗ
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}