Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

На Соборному майдані у Полтаві людно - вирував великодній ярмарок (ФОТО),(ВІДЕО)


17

Сьогодні на Соборному майдані, що біля полтавського Свято-Успенського собору, вирувало справжнє дійство – розгорнувся традиційний великодній ярмарок. Це вже втретє організатори ''Полтавського Батальйону Небайдужих’’ влаштовують благодійний ярмарок, щоб назбирати коштів на лікування бійців АТО або військове спорядження.

 

Завітавши на ярмарок, полтавці мали змогу і послухати концерт кращих співаків міста, і придбати великодню продукцію, і поласувати смачненьким. До речі, за останнє необхідно витратити від 5-7 грн за пиріжки, 15 грн за маленький та 20 грн за великий стаканчик глінтвейну, 25 грн за 3 шматочки шашлику. Розваги тут були передбачені і для малечі – спеціально для них влаштували майстер-класи з писанкарства, а патрульні навчали їх виготовляти з підручних матеріалів світловідбиваючі елементи, які помітні у темряві. А для особливо активних дітлахів запрацював скеледром – безпечно підстрахувавшись, можна пролетіти над землею кілька метрів.

 

''Частина коштів з благодійного ярмарку підуть на реабілітацію нашого пораненого земляка молодого 22-річного Ігоря Бахмута, він з-під Семенівки. У першу хвилю Авдіївських боїв був дуже серйозно травмований, не має зараз ноги. Інша частина коштів піде на придбання обладнання для військових – прилади нічного бачення і т.д.’’, –розповіла один з організаторів ярмарку Наталія Скорик.

 

Зовсім нещодавно на своїй сторінці у Фейсбук волонтер ''Полтавського Батальйону Небайдужих’’ Наталія Гранчак повідомила, що сьогодні на ярмарку вдалося назбирати майже 48 тис. грн.

 


Ліна Решетник
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}