Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

21 рік тому у Росії вбили екс-командира Полтавської дивізії важких бомбардувальників


21

Джохар Дудаєв тривалий час командував полтавською дивізією.

 

Згідно з даними «Вікіпедії», у 1985 році переведений начальником штабу в 13-у гвардійську важку бомбардувальну авіадивізію (Полтава): він «запам'ятався багатьом полтавцям, з якими його зводила доля. За словами його колишніх товаришів по службі, це була запальна, емоційна і водночас надзвичайно чесна і порядна людина. Тоді він ще залишався переконаним комуністом, відповідав за політичну роботу з особовим складом».

 

Наказ про вбивство Джохара Дудаєва було видано особисто президентом Російської Федерації Борисом Єльциним. 21 квітня 1996 року співробітники Федеральної служби контррозвідки Росії запеленгували сигнал супутникового телефону Джохара Дудаєва у районі села Гехі-Чу, яке знаходилося у 30 кілометрах від міста Грозний. Через це одразу ж у повітря було піднято два літаки Су-25 з ракетами. Дудаєв загинув від вибуху ракети під час розмови по телефону з депутатом Державної думи РФ Костянтином Боровим.

Теги: дудаєв
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}