Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавський шоумен назвав головну складову формули успіху на Євробаченні (ВІДЕО)


18

До старту міжнародного конкурсу Євробачення в Україні залишається менше місяця, а столичні представники шоу-бізнесу вже обговорюють формулу успіху на конкурсі. До них долучився і полтавський шоумен, який у 2007 році посів 2-ге місце - Андрій Данилко.

 

Окрім хітової пісні та гарного голосу виконавця найважливішою складовою успіху на конкурсі вже довгий час залишається епатажність - нестандартно придуманий образ, гарна постановка та інколи дивні костюми.

 

''Як вокаліст можна там і не запам'ятатись. Якщо є смачна їжа, то не важливо, на якій тарілці вона подана'', - пояснює Андрій Данилко у програмі ''Небачене Євробачення''.

 

Фахівці називають 4 складові успіху. Це хітова пісня, слова якої швидко запам'ятовуються, гарний голос, епатажність або, в якійсь мірі, скандальність виконавця та постановка номеру, якої дотепер ще не було ні в кого.

 

Але переможниця минулорічного Євробачення українська співачка Джамала з піснею ''1944'' перемогла зовсім не по цим критеріям. Мала звичайний костюм, просту постановку, але виконувала як вперше. 

 

''Не можна застосувати формулу успіху іншого на себе. Це буде вже нецікаво. Важливо знайти свій шлях. І в цьому весь секрет'', - говорить Джамала.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}