Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

З Великодня полтавський телеканал оновив дизайн (ВІДЕО)


17

Останнім часом на каналі «Лтава», який став суспільним мовником, глядач мав можливість побачити багато нових проектів та програм. Це і ток-шоу «Акценти», і журналістські розслідування «Правда», пізнавально-краєзнавчі проекти «Манівцями» і «Мандруємо вдома» та інші. Тож, з 16 квітня, у день Великодня, телеканал оновив власний дизайн.

 

''Ми все ж таки єдина телерадіокомпанія обласного масштабу. І хотілось підкреслити, що ми працюємо, вже не перший рік. Хоча зараз інтенсивно оновлюємося. Ми використали в новій заставці музику, яку полюбило не одне покоління. Хоч, знову ж таки, у сучасному виконанні'', - говорить Анатолій Мішин, т.в.о. директора філії ПАТ НСТУ «Полтавська регіональна дирекція «Лтава»

 

Кольорову гаму і музичне оформлення - зміксувати в модний дизайн. Таке завдання виконував відділ комп’ютерної графіки, розповідає дизайнер Олена Шарбенко:

''Ідей було декілька, але ми зупинилися на цьому - лаконічному і сучасному. В той же час хотіли зберегти полтавський колорит. В якості музичного оформлення ми взяли пісню, що довго була позивними нашого полтавського радіо – це пісня «Над полтавським краєм». І замовили сучасне аранжування''.

 

Новий стиль знайде своє втілення як на телебаченні, так і на Інтернет-сторінці телеканалу, і в радіомовленні.


прес-служба ПАТ НСТУ «Полтавська регіональна дирекція «Лтава»
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}