Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Будівництво МАФів напроти «Універсаму» завершується, а біля кінотеатру Котляревського продовжує кипіти робота (ВІДЕО)


13

Усупереч протестам у Полтаві і досі триває  будівництво МАФів на вулиці Івана Мазепи, 45 (напроти «Універсаму Полтава») та Соборності, 31 (кінотеатр Котляревський). Однак експертиза поліції, що зараз проводиться, невдовзі має показати результат стосовно забудови на "Алмазному" і конструкції мають бути знесені. Тим часом в центрі міста активно "кипить" робота забудовника поряд з історичною будівлею - кінотеатром Котляревського.

 

«Вчора на прес-конференції Бех (авт.: начальник ГУ НП Полтавщини) заявив про те, що зараз проводиться експертиза по забудові Івана Мазепи, 45 і вкінці виявить, нарешті, фундамет і всі роботи будуть знесені. Зараз уже є припис ДАБІ, роботи там уже не ведуться, допоки не завершиться експертиза. По суті, у законний спосіб питання по «23 вересня» підходить до логічного завершення», - говорить депутат Полтавської міськради Юліан Матвійчук на сьогоднішній прес-конференції.

 

«ФОП Яремчук оскаржує припис і протокол в суді. Ця справа вже є в адміністративному суді. З’ясовуватимемо, хто суддя. Повідомлятимемо громадськість, щоб рішення суду було законне на користь територіальної громади», - додав юрист Вячеслав Кущинський стосовно забудови напроти "Універсаму".

 

Тим часом, кінотеатр Котляревського активно забудовують.

 

«По Соборності, 31 (біля кінотеатру Котляревського) триває капітальне будівництво, через що частково зруйнований сам кінотеатр. Інспектором ДАБІ буде повторно складений протокол. Також напроти забудови прокопаний прохід для відведення комунікацій», - розповів В’ячеслав Кущинський.

 

Якщо подібні забудови не припиняться, активісти обіцяють, що знову вийдуть на мирні акції протесту вже після великодніх свят. 

 

«Припис ДАБІ стосовно Соборності, 31 і Івана Мазепи вже є давно. Але, на жаль, підприємці не реагують на це. І ми висуваємо їм ультиматум – якщо вони не призупинять будівництво, ми знову вийдемо на мирну акцію протесту», - говорять активісти.

 

Штаб спротиву засідає у сесійній залі Полтавської міської ради вже 7-ий день з вимогою скликати позачергову сесію з вирішенням питань по мораторію на МАФи та скасування рішення «Газетного ряду», Прирічного парку. Але Олександр Мамай заявив, що не збирається скликати позачергову сесію, а питання про мораторій поставить у порядок денний чергової сесії.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}