Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Обвинувальний акт щодо керівника ТОВ «Сільські традиції» направили до суду (ФОТО)


12

 

Прокуратурою Полтавської області затверджено і направлено до Кобеляцького районного суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно керівника ТОВ «Сільські традиції». Він обвинувачується у вчиненні злочинів за ч. 1 ст. 239 (забруднення земель відходами, шкідливими для життя, здоров`я людей та довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для життя, здоров`я людей та довкілля) та ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) КК України.

Нагадаємо, ситуація, що склалася навколо свинокомплексу ТОВ «Сільські традиції» в Кобеляцькому районі, набула суспільного резонансу.

За перерахунками Державної екологічної інспекції у Полтавській області сума матеріальної шкоди, заподіяної державі внаслідок порушення природоохоронного законодавства, зумовленої забрудненням земель, визначена в обсязі понад 3 млн. 600 тис. грн. 

                                                                                Прес-служба прокуратури Полтавської області

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}