Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Вхід до двору полтавського мера засипали цукром (ФОТО, ВІДЕО)


10

 

Вхід у двір Полтавського міського голови Олександра Мамая активісти посипали цукром та вкинули листа у поштову скриню з вимогами скликання сесії Полтавської міської ради та ще деяких питань.
Нагадаємо, сьогодні "в гості" до очільника Полтави протестувальники поїхали на автівках з прапорами, однак їм ніхто не відкрив (відгукнулися лише собаки у дворі).
Раніше міський голова Полтави Олександр Мамай коментував, що протягом дня сьогодні перебуватиме у відрядженні і приїде лише ввечері.
Що стосується завтрашньої роботи Полтавської міськради - депутати-протестувальники обіцяють її не паралізувати, як це робили сьогодні - чиновниківв на роботу пускатимуть.

Водночас Штаб спротиву у сесійній залі продовжуватиме перебувати й далі - поки не виконають вимоги щодо проведення позачергової сесії.


відео: https://www.youtube.com/watch?v=BaSyDoyFoEs
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}