Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Після протестів та підпалів у Полтаві можуть заборонити встановлювати МАФи


07

З середини березня у Полтаві розпочалися масові акції протесту проти встановлення малих архітектурних форм та тимчасових споруд під бізнес. У місті вони розпочалися з мікрорайону Алмазного, де триває будівництво 11-и МАФів напроти "Універсаму". Активісти щодня ламали паркани забудовників та, навіть, палили шини. 

 

Потім акції протесту перенеслись до кінотеатру Котляревського, щоправда, там обмежились мирними мітингами без протистоянь. Останньою каплею стало криваве протистояння проти забудови арки "Газетний ряд" 5 квітня.

 

Активісти вчора і сьогодні влаштовували мітинги під стінами Полтавської міської ради з вимогами запровадити мораторій на МАФи, скликати позачергову сесію та ін.

 

Сьогодні на сайті міської ради опублікували проект рішення  "Про введення мораторію на розміщення нових стаціонарних тимчасових споруд". Згідно з документом, проппонується "ввести мораторій та зупинити розміщення нових стаціонарних тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території міста Полтави до 01 січня 2018 року". Рішення вступить у силу після його розгляду на сесії міської ради.

 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}