Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавці за березень за тепло сплатять на 8 грн менше


06

Полтавцям, помешкання яких опалюються централізовано і не обладнані приладами обліку теплової енергії, за тепло за березень у квітні доведеться сплатити на 8,97 грн менше. Нарахування залежать від фактичної температури зовнішнього повітря у розрахунковому місяці.

 

Про це повідомили у прес-службі ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго".

 

 

''Сформовані абонентською службою підприємства «Рахунки на оплату послуг», котрі невдовзі надійдуть до споживачів, враховують дані Полтавського обласного центру з гідрометеорології, відповідно до яких середня температура зовнішнього повітря у березні 2017 року становить «5,34ºС» проти «0ºС», врахованих у тарифі.
 
Отже, при нарахуванні за послуги опалення у березні поточного року,вартість опалення одного квадратного метру опалювальної площі квартирискладає 21,29грн, що на 8,97грн менше від затвердженого тарифу 30,26грн'', - йдеться у повідомленні підприємства.
 
Нагадаємо, згідно з тарифів на централізоване теплопостачання, які діють з 1 липня 2016 року, 1 кв.м. загальної площі в місяць опалювального періоду коштує 30,26 грн. А 5 квітня у Полтаві завершили опалювальний сезон. 
Теги: тепло
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}