Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений темою вагітності, розвитку та навчання маленької дитини на виставку "День мами і дитини" – 2017 у Полтаві, яка відбудеться 18 червня у приміщенні виставкової зали Міського будинку культури, за адресою Майдан Незалежності, 5. Чекаємо з 10.00 до 18.00 години

  • Вконтакті
  • Однокласники

Повідомили, коли в Полтаві та області завершать опалювальний сезон


03


У ніч із 4-го на 5-те квітня у Полтаві завершать опалювальний сезон, в той час, як по області повинні вимкнути тепло до 10-го квітня.


Про це журналістам «ВПолтаві. Інфо» повідомили спеціалісти відповідних служб.


Провідний синоптик Полтавського обласного центру з гідрометеорології Олена Панченко каже, що днями температура трохи знизиться, проте у будь-якому випадку середньодобова температура триматиметься вище позначки 8-ми градусів, що дозволяє завершити опалювальний сезон раніше за дату, визначену в законодавстві (15 квітня).


«Райони вже просять довідки. Завтра буде третій день необхідної середньодобової температури. Зараз температура повітря є набагато вищою за норму на цей період. Повинно бути 3 градуси середньодобових, а у нас - 8, 9, 10, а це на 5–7 градусів вище норми», - розповіла синоптик.


До служби «15-80» із середини березня надходила чимала кількість звернень полтавців щодо відключення опалення. Причиною таких прохань, а подекуди і вимог, є чимала вартість послуг, зазначає начальник відділу оперативного реагування Управління з питань житлово-комунального господарства у Полтавській міській раді Сергій Зубань.

 

 В області ж відключатимуть опалення протягом трьох діб.


«Дане рішення приймається рішенням виконавчого комітету Полтавської міськради у відповідності до рекомендацій гідрометеорологічного центру. У Полтаві повинні вимкнути опалювання з 4-го на 5-те квітня о 12-й годині ночі», - зазначив чиновник.«Сам процес відключення опалення по Полтавській області триває три дні. Вимкнути опалення повинні до 10 квітня», - розповів начальник відділу енергозбереження систем життєзабезпечення та житлової політики управління житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації Владислав Маргушин.


Світлана Бондарева
Теги: опалення
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}