Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Наслідки негоди 28 березня на Полтавщині


29


Учора, 28 березня внаслідок ускладнення погодних умов, а саме: поривів вітру 8-13 м/сек, місцями 15-20 м/сек. від електропостачання відімкнуло 73-ри населених пункти області. в Полтавському, Чутівському, Семенівському, Миргородському, Машівському, Котелевському, Козельщинському, Кобеляцькому, Зіньківському, Глобинському, Гадяцькому та Кременчуцькому районах.

Для відновлення електропостачання на Полтавщині залучили 88 аварійних бригад та 300 працівників ПАТ «Полтаваобленерго». Станом на сьгоднішній ранок залишаються знеструмленими 5 населених пунктів.
Також учора через сильний вітер падали гілки та дерева на проїжджі частини доріг і автомобілі. Так, у Київському районі м. Полтава на проїжджу частину впало дерево.
В Шевченківському районі м. Полтава деревина впала на легковий автомобіль «Деу-Ланос». Розблоковували автомобіль бійці чергового відділення другої державної пожежно-рятувальної частини.
Дерево впало і в Кобеляцькому районі на проїжджу частину автодороги Кобеляки – Білики, що призвело до часткового блокування автомобільного руху. На аварійний розпил та прибирання дерев оперативно виїжджали чергові відділення рятувальників, повідомили в обласному управлінні з питань цивільного захисту населення.

Теги: негода
КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}